21 Nisan 2011 Perşembe

Khloe Kardashian'ın Ayakkabı Hazinesinden Görüntüler

Kardashian sülalesinden nedense en çok olan Khloe'yi seviyorum. Hani diğer Kardashian kardeşlere göre tombik ve iri kıyım olan...Nedenini bilmiyorum ama bana daha şirin ve doğal geliyor, belki de sürekli kilolarından dolayı kendini dışlanmış hissettiği için ona karşı koruma içgüdüsü duyuyorum:)
Khloe'nin ayakkabı dolabı resmen bir Louboutin cenneti...Beni o dolaba kitleyin ve 1 hafta, hatta 1 ay kapısını açmayın. Büyük ihtimal zamanımın çoğunu ayakkabıları koklayarak, deneyerek ve seyrine dalarak geçiririm. Neyse fanteziyi bırakalım ve hadi dalalım şu Khloe'in dolabınaaaa!!!
kourtney kardashian wardrobe1
kourtney kardashian wardrobe2
kourtney kardashian wardrobe5
kourtney kardashian wardrobe6
kourtney kardashian wardrobe8
kourtney kardashian wardrobe9
kourtney kardashian wardrobe11
kourtney kardashian wardrobe16

Tom Ford Makyaj Malzemelerine de El Attı

Modanın yakışıklı ve naif çocuğu Tom Ford parfümden sonra makyaj malzemelerini de piyasaya sürmeye başladı. Pek çok ruj markasına göre fazlasıyla havalı bir görüntüsü olan Tom Ford rujlar 45 dolar gibi gayet iddialı bir fiyata satılıyor. Açıkcası Tom Ford'a, Vogue'un Aralık sayısında 6 yaşındaki kız çocuklarıyla yaptığı rezalet moda çekimlerinden sonra çok gıcığım ama objektif olursam rujunu gayet havalı buldum.
tomford lipstick

Bloglar Kepenklerini Yeniden Açtı Hayırlı Olsun

Neredeyse 1-1 buçuk aydır kepenkleri indirilen bloglarımız nihayet tam anlamıyla özgürlüğüne kavuşturuldu. Bu konu hakkında az çok ne düşündüğüm bir alt konuda mevcut, ama kısaca yaramaz çocuğu cezalandıracağım diye arada kaynayan bizler bu kadar süre boyunca fazlaca sinir olduk. Artık bi çekilin aradan sayın yetkililer, biz de özgürlüğümüzün tadını çıkaralım...


source:karishma.me
Blog Widget by LinkWithin