12 Ekim 2010 Salı

Chuck Bass'den 10 Adımda Stil Dersleri

Chuck Bass karakteri bilmeyenler için çok fazla birşey ifade etmeyebilir ama, Gossip Girl izleyenler için kendisi dizinin neredeyse demirbaşı sayılır. Daha önce dizinin diğer karakterlerini burada konuk etmişken Chuck Bass'in yani gerçek adıyla Ed Westwick'in burada olmaması ayıp olurdu. Hem de stiliyle neredeyse bu kadar farklılık yaratmışken... O sebeple bu konu hem stilini beğenen ve merak eden beyler için, hem de Chuck Bass'e hayran olan izleyicileri için olsun.

Ed Westwick'in hem dizideki hem de gerçek hayattaki giyim tarzını özetlersek sanırım kısaca ''farklılık yarat'' sloganıyla hareket ettiğini söyleyebilirim. Takım elbise giydiğinde yakasına iliştirdiği minik bir çiçekle bile düz bir takımını farklılaştırabiliyor.
ed1

Bu renk bir takımı ve kravatı birlikte kullanacak kaç erkek tanıyorsunuz? (Yooo, Hayır Mahsun Kırmızıgül sayılmaz)
ed11

Sağ karedeki kırmızı gömlek, kravat, mendil ve ayakkabı uyumuna ne dersiniz? Benimle birlikte kullanalıcağını hayal bile etmediğim detayları birarada kullanabilmiş ve sonuç hiç de irite edici durmuyor.
ed9
ed8

Bir de gömleklerin üstüne papyon kullanma durumu var. Özel günlerde küçük çocuklara zorla takılan bu papyon onun neredeyse en önemli stil detaylarından biri olmuş durumda..
ed7

Ed Westwick özel hayatında hem takım elbiseyi hem de rahat gömlekleri tercih ediyor.
ed6
ed10
ed5

Sol karedeki Ed, biraz Rock yıldızı görünümünde. Onu ceket takım görmeye bu kadar alışıkken insanın gözü biraz yadırgıyor sanırım...
ed4

Kravatının rengine ve mendile bayıldım diyebilirim.Sağ karedeki görüntüsüyle yine doğal ve stil sahibi görünüyor.
ed3

Bir de dikkat ettiyseniz şu paçaların boyu konusu var. Dizide paça boyları bizim gözümüzün alıştığından bir hayli kısa. Sanırım bu da onun stilini oluşturan imzalarından biri...
ed2

1 yorum:

taen dedi ki...

bu kadar tipsiz bir erkek görmedim:(

Blog Widget by LinkWithin