4 Haziran 2010 Cuma

Victoria Secret Mayokini Modelleri

Mayo ve bikini bakmaya başladınız mı bilmiyorum ama arkadaşlarımın çoğu ''hele bir 5 kilo vereyim de öyle alayım bikinimi'' diyip bir nevi açlık diyetine girdiler. Yahu iyi güzel de eğer mesleğiniz mankenlik değilse normal bir bayan olarak her zaman vücudunuzda bir eksik ya da fazlalılık bulacaksınız zaten. Çünkü biz kadınların doğası bu; sürekli kendiyle ilgili eleştiri yapmak. Bunu kendime de söylüyorum bırakın yaz sıcağında azap çekip kendinize işkence çektirmeyi. Gidin güzel güzel alın ne alacaksınız. Gülen insan, mutlu insan, çevresinde en güzel olandır. Ben kendiminkini gördüğüm an beğenip aldım ve malum her ne kadar ''bir 5 kilo versek iyi olurdu ya''desem de güzel güzel giyicem.
Haydi siz de geç kalmayın bir an önce başkaları alıp modelleri bitirmeden yazlık alışverişinizi tamamlayın. İşte model bakanlar için Victoria Secret mayokini modelleri. Hepsi hakikaten çoookk güzel bence
victoria1

victoria2

1 yorum:

Burcu dedi ki...

çok hoşlar gerçektn ama bende içine girmesi mümkün olmayan hatunlardanım :)) bu arada bugün attığım bir mail var sana site ok artık :))

Blog Widget by LinkWithin