26 Mart 2010 Cuma

Ürdün Kraliçesi Rania'nın Stili Mercek Altında

Ürdün kraliçesi Rania, sadece ülkesine değil, dünyanın pek çok yerinde yardıma ihtiyacı olan merkezlere el uzatmasının yanında, melek gibi bir yüzü ve gerçekten abartılıya kaçmayan o klas stiliyle de pek çok kişi tarafından beğenilmekte. Giyim kuşamında o kadar sade ve abartısız giyiniyor ki, ülkemizin magazin sayfalarında boy gösteren alelade bayanlar bile eminim kendini ondan daha fazla kraliçe zannediyordur... Kesinlikle her haliyle gerçek bir kraliçe olan Rania'nın stilini hadi incelemeye alalım.

rania6
rania5
rania4
rania3
rania2
rania1

4 yorum:

Burcu dedi ki...

çok zarif, inanılmaz hoş bir kadın

Coşkun Hürsel dedi ki...

Rania'nın stilini ben de çok beğeniyorum. Julia Roberts'ın "Pretty Woman"daki halini hatırlatıyor bana. Bu güzel kolajlar için teşekkürler!

Rania, kayınvalidesi Kraliçe Nur'un tarzını devam ettiriyor, şıklık ve zarafeti sadelikte arıyor. Bunda Ürdün'ün ufak ve zayıf bir ülke olması, petrol gelirlerinin olmaması, ülke nüfusunun önemli bir bölümünün Filistin mültecisi olması ve kraliyetin ülkedeki konumunun çok da güçlü olmaması gibi siyasi etkenler de önemli rol oynuyor. Halkın gözünde iyi bir imaja sahip olmak onlar için İngiliz kraliyet ailesinden bile önemli.

Pınar Gencal dedi ki...

Burcucum,gercekten cok cok guzel bir kadin ve harika giyiniyor.
Coskun;moda konusunda gercekten cok zevkli ve
bilgili oldugunu hissediyorum.her seferinde yorumlarin beni cok sasirtiyor ve farkli bakmami sagliyor.lutfen daha sik yaz olur mu? Urdun diye dusununce insan daha farkli bir dusunce yapisi bekliyor hani biz turk kadinlarinin geneli carsafla gezeriz diye biliniyor ya yurtdisinda...ama rania urdunun bu sekilde algilanmasini engelliyor.gercekten stil konusunda cok basarili...

vintage peony dedi ki...

Ne kadar şık ve zarif bir kadınmış..
Abartısız dekolte seçimleri de çok hoşuma gitti, tam bir kraliçe!

Blog Widget by LinkWithin