2 Mart 2010 Salı

King'den Bloggerlara Kampanya Duyurusu

Yaklaşık 1 buçuk senedir yazdığım bloğumda neredeyse ilk kez bir kampanya duyurusunu kabul ettim. Bunun sebebi King'in gerçekten bildiğim, kullandığım ve memnun kalıp çevremdekilerin de haberdar olmasını istediğim bir marka olmasıydı.
King' le tanışmam; evlendiğimde sürekli kullanacağım mutfak robotunu ince eleyip sık dokuyarak, yaklaşık bir ay araştırdıktan sonra küçücük görüntüsüne pek çok işlev sığdırması sebebiyle seçtiğimde olmuştu. O gün aldığım bu robottan hala inanılmaz memnunum.
King şimdilerde çok güzel bir kampanya hazırlayarak takipçilerine hediyeler veriyor. İşte King'in kendi kampanyası hakkında verdiği kısa bilgi..

Kingdünyası.blogspot.com adresine yeni üye olacak bir kişiye çekilişsiz ve kurasız Thunderbird Otomatik Döner Fırçalı Saç Kurutma Makinesi hediye... 1600-1800W’luk ısınma gücü, iki yöne otomatik dönen şekillendirici fırçası, serin hava ayarı, 3 ısı ve 2 hız ayarı bulunan Thunderbird’a ücretsiz sahip olmak için King blog’unu ziyaret etmeyi unutmayın.
King Dünyası’na adım atar atmaz şans kapısını aralayacak olan üyeler arasına sizler de katılın.

Hemen üye olun, hediyenizi kaçırmayın!

Kazananlar http://kingdunyasi.blogspot.com adresinde açıklanacaktır...

Çok kısaca yapılması gerekenler:
1.http://kingdunyasi.blogspot.com adresinde yer alan blogumuza üye olmak.
2.Blog sayfanızda kampanyamızı duyurmak.
3.www.king.com.tr'de yer alan King Ladies Club'a üye olmak
3.Üye olduktan sonra Ad, Soyad, Adres, Yaş, Meslek, Medeni Durum ve Gsm bilgilerinizi tam olarak doldurup kingdunyasi@gmail.com adresine yollamak.
king

Hiç yorum yok:

Blog Widget by LinkWithin