31 Ekim 2009 Cumartesi

Sonbahar Elbiseleri Dosyası

Sonbahar iyi güzel de şu değişkenliği beni hakikaten yoruyor. Bir gün güneşli cıvıl cıvıl bir hava varken, ertesi gün yağmurdan göz gözü görmüyor, ortalık buz gibi oluveriyor. Eğer siz de benim gibi şu sürekli değişen havalar nedeniyle "bu gün ne giysem?" şeklinde kararsızlığa düşüyorsanız şu sonbahar cicilerine bir göz atmanızı tavsiye ederim.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

27 Ekim 2009 Salı

Bavulumu da Alıp Giderim...

Eski Türk filmlerindeki o tahta bavulları hatırlayanınız var mı? Hatta şimdilerde antikacılarda meraklıları için dekoratif obje olarak satılıyorlar. Şu sıralar o eski nostaljik tahta bavulların modası tekrar geri geldi. Şunlara bir baksanıza sanki boşken bile sapından tutupta kaldıramazmışız gibi ağır görünüyor...

bavul 1
bavul 3
bavul 4
bavul 2

21 Ekim 2009 Çarşamba

Balerinli Şirin Takılar

Küçükken baleye giden pek çok kız gibi benimde o sıralar en büyük hayalim, balerin olup sahneye çıkmaktı. Bu yüzden evimize misafirliğe gelenlere her seferinde görsel bir şölen sunmak adına! hemen gidip pembe tütümü giyer, parmak uçlarımda dans edip, klasik bacak açma hareketimden yapardım. Şimdilerde o insanlara nasıl bir eziyet çektirdiğimi anlıyorum:))
Konumuza dönersek; bu balerinli takılar kesinlikle çok şirin.. Bir yerde bulursam kesinlikle hiç düşünmeden almaya niyetliyim
ballerina 1
ballerina 2
ballerina 3
ballerina 4

Mango Yeni Sezon Hit Parçaları

Eskiden her ay mutlaka Mango'dan gözüme kestirdiğim bir şeyi alır ve seve seve de kullanırdım. Ama ne yalan söyleyeyim uzun bir zamandır çok fazla bir şey almışlığım yok. Doğrusunu isterseniz bunun sebebi o ürünün hakettiğinden daha fazla fiyat konulup gereksiz pahalı olmasından kaynaklanıyor.
Herneyse Mango bu sezon Scarlett Johansonn la birlikte iddialı bir giriş yaptı. Yeni sezon için iddialı olduğu parçalar ise aşağıda... Açıkcası bu modeller arasında en çok taşlı kot pantolon ve baykuşlu t-shirt hoşuma gitti.
mango 1
mango 2
mango 4
mango 5
mango 3
mango 6
mango 7
mango 8
mango 9

19 Ekim 2009 Pazartesi

Kırmızı Bot Çılgınlığı Başlasın!!!

Kendi adıma moda olması muhtemel detayları daha önceden tahmin edebilmekle övünürüm. ilk bir dergide gördüğüm kırmızı botların cazibesine bir anda kapıldım. Şimdi son bir aydır kırmızı botlara karşı hayranlığım başladı:)
Aslında kırmızı bot kavramını ilk Sienna Miller ve Kate Bosworth 'da gördük.Ama onların giydikleri daha punk tarzındaydı...
Bu güzelim kırmızı rengin cazibesine karşı koymak mümkün mü?
2
Balmain
Christian  Louboutin
Gianvito Rossi
Halston
1
Michel Vivien 2
Philip Lim
Michel Vivien
moschino
steve madden

15 Ekim 2009 Perşembe

Farklı Yatak Odası Modelleri

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Blog Widget by LinkWithin